skupujemy auta za gotówkę
szybka wycena!
   
 
» SKUP AUT POZNAŃ 
» Samochody które poszukujemy 
» Złomowanie samochodów 
» Wyceny wartości pojazdów 
» Kontakt i lokalizacja  
     
 
   
  Wyceny wartości pojazdów

Ogłoszenie Klienta serwisu z Poznania:


Prowadzimy działalność handlową w branży samochodów używanych. Nasz skup aut przyjmuje do odkupu pojazdy, których właściciele mają problem z ich sprzedażą. Skupujemy auta w każdym stanie technicznym, zarówno sprawne jak i uszkodzone, auta w starych rocznikach oraz auta całkiem nowe. Proponujemy sprawne, szybkie transakcje, gwarantujemy że wycena będzie adekwatna do rzeczywistej wartości rynkowej pojazdu.  Oszczędzamy czas klientów, zapewniamy sprawne i rzetelne przeprowadzenie wyceny auta. Posiadamy duże doświadczenie w handlu używanymi samochodami i złomowaniu pojazdów. Na pewno zaproponujemy cenę adekwatną do aktualnej wartości rynkowej. Za swoje autko otrzymasz więcej niż na allegro sprzedając je na części lub w sprzedaży bezpośrednej. Co ważne, wycena i skup auta odbywa się ekspresowo.  


Dlaczego ważna jest wycena wartości auta? Jeśli s-kup samochodów ma mieć finansowy sens dla obu stron trasakcji, zarówno dla sprzedającego jak i kupującego, cena auta w skupie powinna odzwierciedlać zarówno jego aktualną rynkową wartość jak również warunki umowy kupna-sprzedaży oraz formę płatności.


 


Kupujący, czyli nasz skup zapewnia sobie możliwości do dalszej odsprzedaży samochodu z zyskiem, po naprawie lub bez reperacji lub też złomowanie pojazdu albo sprzedaż auta na części. Kupimy Twoje auto jeśli zaproponowana przez nas cena będzie akceptowalna.  Dzięki nam pozbędziesz się szybko problemu ze sprzedażą starego auta. Nie czekasz na to zanim zgłosi się zainteresowany kupnem z portalu aukcyjnego allegro albo zainteresuje sie nim kupiec w komisie. To może potrwać miesiącami. To my, skup aut jesteśmy zainteresowani by kupić Twoje auto natychmiast i zapłacić przy tym gotówką. 
     
   
 
licznik odwiedzin - 29453572        SKUP AUT POZNAŃ | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS